KONST / Litografier / Färglitografi 15837034
nr 1583 7034
Björn Wiinblad
(1918-2006), Danmark
Signerad, numrerad 60/66, daterad 82. Färglitografi, bildmått: 16x24 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:45:33
29/11 18:55:56
300 kr
4/12 19:40:33
Björn Wiinblad
Läs mer om Björn Wiinblad